Delibal 2015 Yerli Film 720p HD izle
Vampir Günlükleri 1.Sezon Türkçe Dublajlı 720p HD izle

Uwaga!

Serwis:

seriale online

został przeniesiony na nowy adres:

http://10087888.comx.pl
(kliknij lub skopiuj adres do przeglądarki)

seriale online

Powiadomienia
Downton Abbey

Downton Abbey

Online

Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Stacja: ITV

Opis:
Brytyjski serial kostiumowy dla fanów klimatu dawnych lat. Opowieść toczy się w zamku Downton Abbey, gdzie sielską atmosferę zakłóca wiadomość o śmierci Patricka, niedoszłego spadkobiercy posiadłości, który miał zostać mężem jednej z córek właściciela. Dziedzicem zamku może stać się tylko mężczyzna, a jedynym prawowitym dziedzicem jest kuzyn, który należy do klasy średniej, co jest nie jest zgodne z regułami panującymi wśród arystokratów. Najważniejszym zadaniem staje się zatem wydanie za mąż jednej z córek. Oprócz życia arystokracji, poznajemy losy służby, a także tło historyczne. Przez cały serial towarzyszy nam zatem pełen obraz świata przedstawionego, ze wszystkimi jego smaczkami i niedociągnięciami.

Sezon 6

  • 2010-07-15 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.